Mini Roadster 1.6 Cooper S Chili|Cabriolet
- 2013
- 133.266km
- Benzine
- 135kW (184pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MINI COOPER ROADSTER uit 2013 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 32.118 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 122 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De MINI heeft een topsnelheid van 199 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,7 l/100 km. De COOPER ROADSTER staat nu 35 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MINI |
| Model | COOPER ROADSTER |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 591 |
| Nieuwprijs | € 32.118 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 maart 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 24 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 28 maart 2017 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N16B16A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 90 kW / 122 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 133 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.095 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.410 kg |
| Voorasdruk | 820 kg |
| Achterasdruk | 610 kg |
| Lengte | 3.728 mm |
| Breedte | 1.683 mm |
| Hoogte | 1.384 mm |
| Wielbasis | 2.470 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 175/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Maximum vermogen | 90 kW / 122 pk |
| Maximum koppel | 160 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 240 - 240 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



