
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Roadster
1.6 JCW CHILI/211PK/DEALER.ONDH/ORIG.NL/ STOELVERWARMING/CLIMA/17'
€ 16.450201363.030 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 25 maart 2013 |
| APK | 25 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 47.683 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Bijzonder fraaie & in de meest sportieve variant, deze Mini Roadster 1.6 JCW 211PK uit 2013, origineel Nederlands geleverd, volledig gedocumenteerd en met een zeer aantrekkelijke kilometerstand van slechts 63.030km! Rondom in de 1e lak. Absoluut schadevrij, en technisch in zeer goede staat!
Complete boordmap aanwezig met het originele boekwerk en een keurig afgestempeld onderhoudsboekje. Van de afgelopen jaren zijn ook de originele facturen van onderhoud erbij. Bij een kilometerstand van 58.685km is de distributieketting vervangen met alles wat daarbij hoort. deze reparatie is uitgevoerd bij MINI-Dealer Story in Waardenburg. De originele factuur van alle werkzaamheden is aanwezig a 3.601,27
De laatste onderhoudsbeurt is uitgevoerd op 18 februari 2026 bij een kilometerstand van 62.000km. Bij deze beurt zijn ook 2 nieuwe voorbanden gemonteerd en is de Mini voorzien van een verse APK, geldig t m 25 maart 2027.
Kortom, een JOHN COOPER WORKS ROADSTER waar u zo in kunt stappen en direct gaat genieten! Interesse gewekt? Bel 0412-651544 of WhatsApp 06-15090847.
Deze Mini Roadster JCW wordt u aangeboden voor 16.450,-- Wilt u graag meer zekerheid bij de aanschaf van uw nieuwe auto, dan bieden wij u een keuze uit drie afleveringspakketten. Duidelijk en overzichtelijk. Zo weet u precies waar u aan toe bent! Kijk op onze website (carmix.nl) voor alle details.
Wij willen u graag zo goed mogelijk van dienst zijn. Daarom werken wij graag op afspraak. Een proefrit is dan altijd mogelijk. BEL 0412-651544 MAIL info@carmix.nl WhatsApp 06-15090847
Opties
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Airconditioning, automatisch
- Radio/CD
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem Full Map
- Aux aansluiting
- Bluetooth carkit
- Lederen bekleding
- ESP
- EBD
- ASR Anti doorslip regeling
- Elektrische ramen voor
- Cruise control
- Boordcomputer
- ABS
- Bandenspanningscontrole
- Start en Stop systeem
- Startonderbreking
- Sidespoilers/steps in kleur van de carrosserie
- Achterspoiler in kleur van de carrosserie
- Dakspoiler
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- Park control achter
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Dealeronderhouden
- Rokersvrije auto
- Koplampwissers
- Bi-xenon-koplampen
- Mistlampen
- Middenarmsteun voor
- Sportonderstel
- Bekerhouder voor
- El. verstelbare spiegels
- Buitenspiegels inklapbaar
- Lederen stuur
- Multifunctioneel stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- Sportstoelen
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voor
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Extra getint glas achter
- Audioinstallatie met CD-speler
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.758 x 1.683 x 1.391 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.160 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.475 kg |
| Inhoud bagageruimte | 240 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Actieradius | 684 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 157 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Carmix
Rijnstraat 5A5347 KL Oss






















































