
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Roadster
Cabrio 1.6 Cooper Salt
€ 9.950201281.339 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 3 augustus 2012 |
| APK | 27 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 31.372 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie full map
Exterieur
- Chroom delen exterieur
Overig
- 6-versnellingen
- elektrisch dak
- nationale autopas
- nieuwstaat
- zeer mooie en complete limousine
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 315 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.720 x 1.680 x 1.410 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.095 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.410 kg |
| Inhoud bagageruimte | 125 - 660 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 701 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autohandel Wolters
Handelstraat 153264 XZ Nieuw-Beijerland































