
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze KIA STONIC uit 2021 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 28.974 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 120 pk benzine-hybride motor. Het schakelen gaat automatisch. De KIA heeft een topsnelheid van 185 km/h De STONIC staat nu 60 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Enkhuizen met een kilometerstand van 56.633 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | KIA |
| Model | STONIC |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 2.220 |
| Nieuwprijs | € 28.974 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 6 september 2021 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 6 september 2025 |
| Parallel import | ja |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | G3LF |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 88 kW / 120 pk |
| Continue vermogen | 7 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 12 kW |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 129 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.160 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.710 kg |
| Voorasdruk | 950 kg |
| Achterasdruk | 870 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Lengte | 4.140 mm |
| Breedte | 1.760 mm |
| Hoogte | 1.520 mm |
| Wielbasis | 2.580 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Maximum vermogen | 88 kW / 120 pk |
| Maximum koppel | 172 Nm |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 70 kg |
| Inhoud bagageruimte | 352 - 1155 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


