
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FIAT 500X uit 2020 wacht nog op een eerste eigenaar. In maart 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 30.465 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 114 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De FIAT heeft een topsnelheid van 188 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,5 l/100 km. De 500X staat nu 60 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 728 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Wijchen met een kilometerstand van 77.774 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FIAT |
| Model | 500X |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 642 |
| Nieuwprijs | € 30.465 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 4 november 2020 |
| Datum eerste registratie Nederland | 31 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 31 maart 2026 |
| APK melddatum | 28 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 28 mei 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 55282151 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 84 kW / 114 pk |
| Geluidsniveau stationair | 69 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 66 dB |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,5 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 6.8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 125 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 153 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,33 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.295 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.840 kg |
| Voorasdruk | 1.050 kg |
| Achterasdruk | 900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Lengte | 4.264 mm |
| Breedte | 1.796 mm |
| Hoogte | 1.588 mm |
| Wielbasis | 2.570 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Maximum vermogen | 85 kW / 115 pk |
| Maximum koppel | 190 Nm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1000 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


