Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI ACT Comfortline | Automaat | Apple carplay | Trekhaak | Airco | Parkeersensoren Voor+Achter | Stoelverwarming |
- 2018
- 48.718km
- Benzine
- 96kW (131pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN GOLF SPORTSVAN uit 2018 wacht nog op een eerste eigenaar. In maart 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 27.479 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 110 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 192 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,1 l/100 km. De GOLF SPORTSVAN staat nu 72 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Sprang-Capelle met een kilometerstand van 149.618 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF SPORTSVAN |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 428 |
| Nieuwprijs | € 27.479 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 november 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 maart 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 28 november 2022 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CHZ |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 113 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.240 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.850 kg |
| Voorasdruk | 960 kg |
| Achterasdruk | 940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Lengte | 4.447 mm |
| Breedte | 1.807 mm |
| Hoogte | 1.613 mm |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Maximum vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 200 Nm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1520 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



