
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW X7 XDRIVE40I uit 2025 wacht nog op een eerste eigenaar. In maart 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 198.634 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. De BMW heeft een topsnelheid van 250 km/h De X7 XDRIVE40I staat nu 75 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 1.226 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | X7 XDRIVE40I |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 60.035 |
| Nieuwprijs | € 198.634 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 9 oktober 2025 |
| Datum eerste registratie Nederland | 17 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 maart 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 9 oktober 2029 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B58B30P |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Max. vermogen | 280 kW / 381 pk |
| Continue vermogen | 9 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 9 kW |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10.5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 238 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,20 mg/km |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.390 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.215 kg |
| Voorasdruk | 1.340 kg |
| Achterasdruk | 1.945 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.110 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 275/50R20 Prijzen |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,8 s |
| Maximum vermogen | 280 kW / 380 pk |
| Maximum koppel | 540 Nm |
| Draaicirkel | 13,0 m |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 2120 l |
| Inhoud brandstoftank | 83 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



