
BMW X7
xDrive40i High Executive M-Sport | Sky Lounge | Massage | Laserlight | Standkachel | Head-up | Trekhaak | Soft-Close

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 30 augustus 2022 |
| APK | 30 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 166.776 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 468 - € 512 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 22" Velgen BMW 755M in Jet Black
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch glazen panorama-dak
- laser LED koplampen
- M Dakreling hoogglans Shadow-Line
- M Hoogglans Shadow Line
- M Sportremsysteem Hoogglans Zwart
- Premium kleur
Infotainment
- Audio-installatie
- BMW Gesturecontrol
- BMW Live Cockpit Professional
- HiFi System
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 'CraftedClarity' kristalelementen
- Individual dashboard met leder bekleed
- M hemelbekleding in Alcantara antraciet
- Panoramadak Sky Lounge
- Stoel ventilatie voor
- Warmtecomfortpakket voor
- 2 stoelen op derde rij
- Airco separaat achter
- Ambiance verlichting meerkleurig
- Ambient Air Pakket
- Bekerhouders met instelbare temperatuur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- BMW Drive Recorder
- Comfortstoel(en)
- Individual interieurlijsten in Pianolak Schwarz
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- M Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Travel & Comfort Rail systeem
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Driving Assistant Professional
- Parking Assistant Plus
- Active Guard Plus
- Active Protection
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- achterasbesturing
- BMW Laserlicht
- Comfort Access
- M Sportuitlaatsysteem
- Soft Close
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- BMW Displaysleutel
- Bots herkenning systeem
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Executive Drive Pro
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- sleutel met display
- smartphone entry
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- verwarmde armsteun(en)
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2020 - aug. 2022
Modelcode: G07
Maten en gewichten
Laadvermogen: 860 kg
Wielbasis: 311 cm
Interieur
Interieurkleur: BMW Individual leder merino schwarz
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 795): Benerink afleverpakket: Compleet ontzorgd worden. Dat wilt u toch ook? Kies dan voor ons afleverpakket met onderstaande inhoud: - Uitgebreide inspectie van de auto voor aflevering - Onderhoudsvrij rijden voor minimaal 10.000 kilometer - Uitgebreide detailing van in- en exterieur van uw nieuwe auto - Volle tank brandstof - 12 maanden 24/7 mobiliteitsservice binnen Nederland - 2 keer per jaar op afspraak de auto met de hand laten wassen bij Benerink (alleen op zaterdag) - Gratis haal- en brengservice bij onderhoud en/of garantiewerkzaamheden zo lang de auto in uw bezit is De kosten voor bovenstaande pakket bedragen € 795,- incl. btw
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Benerink B.V. Hinmanweg 1 7575BE OLDENZAAL, NL 0541-570650 http://www.benerink.nl info@benerink.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bedrijfsinformatie
Benerink is gespecialiseerd in BMW, MINI, AUDI & Porsche. Dankzij ons Europese leveranciersnetwerk importeren wij zowel rechtstreeks als ook uit fabrieksvoorraad uw absolute droomauto, of u nu een jong gebruikte of demo zoekt. Brandstof, elektrisch of hybride. Ons deskundige en zeer gepassioneerde team vakmensen werkt uitsluitend met originele merkonderdelen. De `state of the art' werkplaats is volledig uitgerust met officiële merkapparatuur en alle onderhoud geschiedt volgens fabrieksvoorschriften.
Benerink afleverpakket
Compleet ontzorgd worden. Dat wilt u toch ook? Kies dan voor ons afleverpakket met onderstaande inhoud:
- Uitgebreide inspectie van de auto voor aflevering
- Onderhoudsvrij rijden voor minimaal 10.000 kilometer
- Uitgebreide detailing van in- en exterieur van uw nieuwe auto
- Volle tank brandstof
- 12 maanden 24/7 mobiliteitsservice binnen Nederland
- 2 keer per jaar op afspraak de auto met de hand laten wassen bij Benerink (alleen op zaterdag)
- Gratis haal- en brengservice bij onderhoud en/of garantiewerkzaamheden zo lang de auto in uw bezit is
De kosten voor bovenstaande pakket bedragen € 795,- incl. btw

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 246 kW (335 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.150 x 2.000 x 1.810 mm |
| gewicht | 2.335 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.195 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 212 - 750 l |
| Inhoud brandstoftank | 83 l |
| Topsnelheid | 243 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Actieradius | 999 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,0 l/100km (1 op 10,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| CO2-uitstoot | 238 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Autobedrijf Benerink
Hinmanweg 17575 BE Oldenzaal




















































