BMW 116i EfficientDynamics CLIMA/STOEL VERWARMING/LM-VELGEN!
- 2010
- 212.749km
- Benzine
- 90kW (122pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW 1ER REIHE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 18 jaar en 5 maanden oud. In februari 2021 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 170 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De BMW heeft een topsnelheid van 224 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,4 l/100 km. De 1ER REIHE is 731 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 159 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Kraggenburg met een kilometerstand van 156.000 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | 1ER REIHE |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 407 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 14 december 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 februari 2021 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 mei 2024 |
| APK melddatum | 6 november 2025 |
| APK vervaldatum | 6 november 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N43B20A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 152 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.275 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.800 kg |
| Voorasdruk | 875 kg |
| Achterasdruk | 1.020 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Lengte | 4.239 mm |
| Breedte | 1.748 mm |
| Hoogte | 1.421 mm |
| Wielbasis | 2.660 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Maximum vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Maximum koppel | 210 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 330 - 1150 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




