
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN POLO uit 2018 wacht nog op een eerste eigenaar. In februari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 25.573 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 80 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 164 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,7 l/100 km. De POLO staat nu 99 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 299 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 320 |
| Nieuwprijs | € 25.573 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 1 augustus 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 februari 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 18 februari 2026 |
| APK melddatum | 24 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 24 maart 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DFN |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 59 kW / 80 pk |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 110 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 131 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.025 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.590 kg |
| Voorasdruk | 840 kg |
| Achterasdruk | 800 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Lengte | 4.169 mm |
| Breedte | 1.751 mm |
| Hoogte | 1.461 mm |
| Wielbasis | 2.550 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,5 s |
| Maximum vermogen | 48 kW / 65 pk |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 351 - 1125 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | B |
Degelijk, comfortabel en ruim voor zijn segment: ook de zesde generatie Volkswagen Polo voldeed aan deze kwaliteiten. Deze populaire B-segmenter is voor het eerst gegroeid tot een lengte van meer dan 4 meter, waardoor hij zelfs als alternatief voor de Volkswagen Golf te boek staat.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




