- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Kenteken Check JX-895-X
CHEVROLET TRAX | 2013
Deze CHEVROLET TRAX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 11 maanden oud. In juli 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 29.839 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 140 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De CHEVROLET heeft een topsnelheid van 195 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,4 l/100 km. De TRAX is 17 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 251 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in HENGELO met een kilometerstand van 140.144 km.
Kentekenrapport
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CHEVROLET |
| Model | TRAX |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 6.930 |
| Nieuwprijs | € 29.839 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 28 juni 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 16 juli 2016 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
| APK melddatum | 29 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 5 februari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Motorcode | A14NET |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
MILIEU
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 149 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.354 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.876 kg |
| Voorasdruk | 1.065 kg |
| Achterasdruk | 995 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Lengte | 4.248 mm |
| Breedte | 1.766 mm |
| Hoogte | 1.674 mm |
| Wielbasis | 2.560 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/70R16 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 200 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Inhoud bagageruimte | 356 - 1372 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Segment | D |
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE CHEVROLET
Loading...
JX-895-X
Chevrolet Trax
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
