
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Chevrolet Trax
1.4T LT+ AWD
€ 7.4502013140.144 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 juni 2013 |
| APK | 5 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.839 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"""
Overig
- Multimedia scherm
- Navigatiescherm
- Parkeersensoren voor /achter
- USB/AUX/BLUETOOTH
Meer informatie
Laadvermogen: 522 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieurkleur: Lichtgrijs
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Om teleurstelling te voorkomen, raden wij u aan voor vertrek altijd te bellen.
• Inruil mogelijk
• Tenaamstelling op locatie mogelijk, ook in het weekend of in de avond.
Openingstijden: Maandag t/m vrijdag: 09:00-17:00
Zaterdag: 10:00-16:00
Zondag: gesloten(evt geopend op afspraak)
U bent van harte welkom!
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.364 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.248 x 1.766 x 1.674 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.354 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.876 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 356 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 828 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 149 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autoplaza Royal
Populierenweg 647556 HC HENGELO






























