
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze OPEL TIGRA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 21 jaar en 1 maanden oud. In juni 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 125 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De OPEL heeft een topsnelheid van 204 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,7 l/100 km. De TIGRA is 3.231 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 68 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Harderwijk met een kilometerstand van 264.528 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | TIGRA |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 5.138 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 6 april 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 juni 2016 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 juli 2017 |
| APK melddatum | 6 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 6 augustus 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | Z18XE |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Max. vermogen | 92 kW / 125 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,9 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,7 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 185 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.165 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.505 kg |
| Voorasdruk | 865 kg |
| Achterasdruk | 680 kg |
| Lengte | 3.921 mm |
| Breedte | 1.685 mm |
| Hoogte | 1.364 mm |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Maximum vermogen | 92 kW / 125 pk |
| Maximum koppel | 165 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Inhoud bagageruimte | 250 - 440 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



