
Volkswagen Caddy Combi
55De nieuwe Caddy is echt nieuw, zegt Volkswagen. Dat is echter teveel eer voor de ruimtewagen,...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN CADDY uit 2019 wacht nog op een eerste eigenaar. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 32.923 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 110 pk cngmotor. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 174 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,6 l/100 km. De CADDY staat nu 168 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 286 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Heijen met een kilometerstand van 63.764 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CADDY |
| Kleur | wit |
| Brandstof | cng |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 983 |
| Nieuwprijs | € 32.923 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 17 september 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | nog niet geregistreerd |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 december 2025 |
| APK melddatum | 11 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 11 maart 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CPW |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Max. vermogen | 81 kW / 110 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 130 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.496 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.180 kg |
| Voorasdruk | 1.075 kg |
| Achterasdruk | 1.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 s |
| Maximum vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 200 Nm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 750 - 3030 l |
| Inhoud brandstoftank | 26 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.