
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PORSCHE PANAMERA S uit 2010 wacht nog op een eerste eigenaar. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 133.194 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 400 pk benzinemotor. De PORSCHE heeft een topsnelheid van 285 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,5 l/100 km. De PANAMERA S staat nu 2 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 488 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Hoogeveen met een kilometerstand van 72.637 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PORSCHE |
| Model | PANAMERA S |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 34.112 |
| Nieuwprijs | € 133.194 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 1 november 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | nog niet geregistreerd |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 30 september 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4806 cc |
| Max. vermogen | 294 kW / 400 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 261 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.775 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.405 kg |
| Voorasdruk | 1.165 kg |
| Achterasdruk | 1.335 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.930 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 275/45R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 285 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Maximum vermogen | 294 kW / 400 pk |
| Maximum koppel | 500 Nm |
| Draaicirkel | 12,0 m |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1263 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | F |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


