
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PORSCHE CAYENNE DIESEL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015 en is nu 11 jaar oud. In april 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 107.389 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 262 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De PORSCHE heeft een topsnelheid van 221 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,6 l/100 km. De CAYENNE DIESEL is 1.160 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 6 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE DIESEL |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 14.320 |
| Nieuwprijs | € 107.389 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 18 mei 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 april 2016 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 maart 2023 |
| APK melddatum | 4 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 4 juni 2026 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Aantal eigenaren | 6 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CVV |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Max. vermogen | 193 kW / 262 pk |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 173 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.51 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 25% |
| Energielabel | D |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.085 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.870 kg |
| Voorasdruk | 1.380 kg |
| Achterasdruk | 1.550 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.855 mm |
| Breedte | 1.954 mm |
| Hoogte | 1.719 mm |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 255/55R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 221 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Maximum vermogen | 193 kW / 262 pk |
| Maximum koppel | 580 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 670 - 1780 l |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

