
Cadillac CTS 3.6 Sport Luxury (2012)
25Langzaam maar zeker krabbelt het Amerikaanse autobolwerk Detroit weer overeind. De merken...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CADILLAC CTSW is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011 en is nu 14 jaar en 10 maanden oud. In september 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 91.814 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 311 pk benzinemotor. De CADILLAC heeft een topsnelheid van 241 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 10,3 l/100 km. De CTSW is 14 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 299 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CADILLAC |
| Model | CTSW |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 7.848 |
| Nieuwprijs | € 91.814 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 1 juli 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 september 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 14 mei 2026 |
| APK melddatum | 18 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 24 maart 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3564 cc |
| Max. vermogen | 229 kW / 311 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 267 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.650 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.262 kg |
| Voorasdruk | 1.054 kg |
| Achterasdruk | 1.208 kg |
| Wielbasis | 2.880 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 245/45R19 Prijzen |
| Topsnelheid | 241 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Maximum vermogen | 237 kW / 322 pk |
| Maximum koppel | 372 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 385 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.