
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MINI CLUBMAN COOPER D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020 en is nu 5 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 37.654 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De MINI heeft een topsnelheid van 212 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,3 l/100 km. De CLUBMAN COOPER D is 256 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Vlijmen met een kilometerstand van 130.999 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MINI |
| Model | CLUBMAN COOPER D |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 7.615 |
| Nieuwprijs | € 37.654 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 23 juli 2020 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 juli 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 september 2025 |
| APK melddatum | 30 april 2025 |
| APK vervaldatum | 30 april 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B47C20B |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 5,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 3,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 113 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 130 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,18 mg/km |
| Roetuitstoot | 0.3 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.400 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.975 kg |
| Voorasdruk | 1.025 kg |
| Achterasdruk | 985 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.266 mm |
| Breedte | 1.800 mm |
| Hoogte | 1.441 mm |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 330 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 360 - 1250 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

