
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI A4 LIMOUSINE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016 en is nu 9 jaar en 11 maanden oud. In december 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 51.909 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 190 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De AUDI heeft een topsnelheid van 210 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,7 l/100 km. De A4 LIMOUSINE is 1.570 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 246 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | A4 LIMOUSINE |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.637 |
| Nieuwprijs | € 51.909 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 4 juni 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 3 december 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 februari 2022 |
| APK melddatum | 2 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 31 januari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CVK |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,3 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,7 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 130 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.355 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Voorasdruk | 1.005 kg |
| Achterasdruk | 1.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Lengte | 4.850 mm |
| Breedte | 1.842 mm |
| Hoogte | 1.429 mm |
| Wielbasis | 2.830 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,2 s |
| Maximum vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 90 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 - 965 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Segment | D |
Hoewel de premium middenklasse onder druk staat van de toenemende populariteit van SUV’s, blijft de Audi A4 een solide keuze. Zijn goede rijeigenschappen, comfort en vele opties maken hem nog altijd een gewild model. Audi bood deze vijfde generatie maar liefst negen jaar aan en je vindt nog steeds een hoop A4’s tussen het occasionaanbod.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



