
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLVO V40 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016 en is nu 10 jaar en 1 maanden oud. In december 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 31.642 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 122 pk benzinemotor. De VOLVO heeft een topsnelheid van 190 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,4 l/100 km. De V40 is 175 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Goor met een kilometerstand van 37.275 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model | V40 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 1.428 |
| Nieuwprijs | € 31.642 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 8 april 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 5 december 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 5 december 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 8 april 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B4204T38 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Max. vermogen | 90 kW / 122 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 127 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.331 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.965 kg |
| Voorasdruk | 1.070 kg |
| Achterasdruk | 990 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wielbasis | 2.650 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Maximum vermogen | 90 kW / 122 pk |
| Maximum koppel | 220 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 335 - 1032 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




