
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PORSCHE 930 TURBO LM is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1982 en is nu 44 jaar en 3 maanden oud. In november 2015 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 299 pk benzinemotor. De PORSCHE heeft een topsnelheid van 260 km/h De 930 TURBO LM is 546 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 534 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Deventer met een kilometerstand van 93.551 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PORSCHE |
| Model | 930 TURBO LM |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 1982 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 november 2015 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 december 2024 |
| APK melddatum | 10 november 2025 |
| APK vervaldatum | 17 november 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. kofferruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3299 cc |
| Max. vermogen | 220 kW / 299 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.240 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Voorasdruk | 700 kg |
| Achterasdruk | 1.050 kg |
| Wielbasis | 2.270 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/50R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 260 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,4 s |
| Maximum vermogen | 220 kW / 300 pk |
| Maximum koppel | 432 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Dakbelasting | 35 kg |
| Inhoud bagageruimte | 200 - 200 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | H |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



