
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SEAT MII uit 2014 wacht nog op een eerste eigenaar. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 11.815 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 75 pk benzinemotor. De SEAT heeft een topsnelheid van 171 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,5 l/100 km. De MII staat nu 431 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Apeldoorn met een kilometerstand van 91.618 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SEAT |
| Model | MII |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 229 |
| Nieuwprijs | € 11.815 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 november 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | nog niet geregistreerd |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 maart 2025 |
| APK melddatum | 1 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 1 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CHY |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 55 kW / 75 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 108 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 829 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.290 kg |
| Voorasdruk | 680 kg |
| Achterasdruk | 640 kg |
| Wielbasis | 2.410 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 175/65R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Maximum vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Maximum koppel | 95 Nm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 951 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Segment | A |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



