
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN TIGUAN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 17 jaar en 3 maanden oud. In februari 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 170 pk benzinemotor. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 201 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,9 l/100 km. De TIGUAN is 16 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 91 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Ridderkerk met een kilometerstand van 210.698 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TIGUAN |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 13.914 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 4 februari 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 februari 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 31 augustus 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CAW |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 13,5 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 234 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.567 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.220 kg |
| Voorasdruk | 1.160 kg |
| Achterasdruk | 1.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.610 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Maximum vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Maximum koppel | 280 Nm |
| Draaicirkel | 12,0 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 - 1510 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Segment | L |
De Volkswagen Tiguan is een populaire keuze binnen het compacte SUV-segment. Deze auto combineert het comfort en de uitstraling van een grotere SUV met de wendbaarheid en het praktische karakter van een kleinere gezinswagen. Onderstaand lees je wat de Tiguan zoal te bieden heeft, welke uitvoeringen er zijn en waar je op kunt letten als je deze auto overweegt.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


