
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze DAIMLERCHRYSLER AG CHEROKEE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000 en is nu 25 jaar en 8 maanden oud. In februari 2009 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 184 pk benzinemotor. De DAIMLERCHRYSLER AG heeft een topsnelheid van 180 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 14,0 l/100 km. De CHEROKEE is 731 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | DAIMLERCHRYSLER AG |
| Model | CHEROKEE |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 8.116 |
| Datum eerste toelating | 12 september 2000 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 februari 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 mei 2024 |
| APK melddatum | 20 december 2024 |
| APK vervaldatum | 28 december 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm motorruimte |
| Aantal eigenaren | 5 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3960 cc |
| Max. vermogen | 135 kW / 184 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.523 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.170 kg |
| Voorasdruk | 1.135 kg |
| Achterasdruk | 1.225 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.570 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/75R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Maximum vermogen | 131 kW / 178 pk |
| Maximum koppel | 301 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 130 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 964 - 2010 l |
| Inhoud brandstoftank | 76 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




