
Test: Peugeot 207 CC 1.6 - Mitsubishi Colt CZC 1.5
Ooit was de Peugeot 206 CC een pionier: als eerste bood hij een elektrisch bediende harde...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MITSUBISHI COLT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 9 maanden oud. In augustus 2012 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De MITSUBISHI heeft een topsnelheid van 205 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,1 l/100 km. De COLT is 85 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 305 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Den Haag met een kilometerstand van 224.859 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | COLT |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 6.825 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 4 augustus 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 16 augustus 2012 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 maart 2026 |
| APK melddatum | 2 april 2026 |
| APK vervaldatum | 2 april 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. deurdorpel |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 4G15 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1468 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 87 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,9 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 168 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.175 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.530 kg |
| Lengte | 3.885 mm |
| Breedte | 1.695 mm |
| Hoogte | 1.457 mm |
| Wielbasis | 2.500 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/45R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 210 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 190 - 460 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

