Nissan Almera 1.8 Comfort |AIRCO |NIEUWE APK |NAP
- 2002
- 94.211km
- Benzine
- 84kW (114pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze NISSAN ALMERA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 20 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 98 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De NISSAN heeft een topsnelheid van 177 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,6 l/100 km. De ALMERA is 576 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | ALMERA |
| Kleur | rood |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.879 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 13 juni 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 juni 2005 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 oktober 2024 |
| APK melddatum | 6 augustus 2024 |
| APK vervaldatum | 16 augustus 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 5 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1497 cc |
| Max. vermogen | 72 kW / 98 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.145 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.710 kg |
| Voorasdruk | 925 kg |
| Achterasdruk | 970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Lengte | 4.197 mm |
| Breedte | 1.706 mm |
| Hoogte | 1.483 mm |
| Wielbasis | 2.530 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Maximum vermogen | 72 kW / 98 pk |
| Maximum koppel | 136 Nm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 355 - 1062 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



