
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MITSUBISHI COLT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 19 jaar oud. In augustus 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 95 pk benzinemotor. De MITSUBISHI heeft een topsnelheid van 180 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,0 l/100 km. De COLT is 13 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 13 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | COLT |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 559 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 25 mei 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 augustus 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
| APK melddatum | 11 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 11 juni 2026 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk v. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Max. vermogen | 70 kW / 95 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 925 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.435 kg |
| Voorasdruk | 745 kg |
| Achterasdruk | 720 kg |
| Wielbasis | 2.500 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/50R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Maximum vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Maximum koppel | 125 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 220 - 1070 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




