
Opel Astra OPC (2006)
Het Opel Performance Center (OPC) mocht zich over een driedeurs Astra GTC buigen. Het resultaat...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze OPEL ASTRA GTC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 105 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De OPEL heeft een topsnelheid van 187 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,6 l/100 km. De ASTRA GTC is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 373 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Hazerswoude-Dorp met een kilometerstand van 130.242 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | ASTRA GTC |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 5.799 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 9 juni 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 9 juni 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 mei 2026 |
| APK melddatum | 19 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 9 juni 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | Z16XEP |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 77 kW / 105 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,4 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 158 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.145 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Lengte | 4.290 mm |
| Breedte | 1.753 mm |
| Hoogte | 1.435 mm |
| Wielbasis | 2.610 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Maximum vermogen | 77 kW / 105 pk |
| Maximum koppel | 150 Nm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1265 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

