
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FIAT CROMA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 18 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 150 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De FIAT heeft een topsnelheid van 205 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,1 l/100 km. De CROMA is 998 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FIAT |
| Model | CROMA |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 11.165 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 31 mei 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 31 mei 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 3 september 2023 |
| APK melddatum | 13 december 2024 |
| APK vervaldatum | 13 december 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 9 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 939A2000 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1910 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,3 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 187 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.515 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.060 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Lengte | 4.756 mm |
| Breedte | 1.775 mm |
| Hoogte | 1.618 mm |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1610 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

