
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW 5ER REIHE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 20 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 62.320 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 177 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De BMW heeft een topsnelheid van 232 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,3 l/100 km. De 5ER REIHE is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 175 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Amersfoort met een kilometerstand van 340.223 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | 5ER REIHE |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 16.039 |
| Nieuwprijs | € 62.320 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 3 juni 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 3 juni 2005 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 mei 2026 |
| APK melddatum | 4 november 2025 |
| APK vervaldatum | 23 november 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 7 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N52B25A |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2497 cc |
| Max. vermogen | 130 kW / 177 pk |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 13,4 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 224 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.465 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.030 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.841 mm |
| Breedte | 1.846 mm |
| Hoogte | 1.468 mm |
| Wielbasis | 2.890 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Maximum vermogen | 130 kW / 177 pk |
| Maximum koppel | 230 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 520 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



