
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze LEXUS GS450H is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 15 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 72.256 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 296 pk benzine-hybride motor. Het schakelen gaat automatisch. De LEXUS heeft een topsnelheid van 250 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,6 l/100 km. De GS450H is 185 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Ede met een kilometerstand van 158.348 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | LEXUS |
| Model | GS450H |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 14.411 |
| Nieuwprijs | € 72.256 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 juni 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 november 2025 |
| APK melddatum | 7 november 2024 |
| APK vervaldatum | 15 november 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 2GR-FSE |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3456 cc |
| Max. vermogen | 218 kW / 296 pk |
| Geluidsniveau stationair | 69 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 180 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.835 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.355 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.850 mm |
| Breedte | 1.820 mm |
| Hoogte | 1.430 mm |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 245/40R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Maximum vermogen | 254 kW / 345 pk |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 330 - 330 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

