

Lexus GS
450H BUSINESS TECH HYBRID NAP NL AUTO AUTOMAAT
Prijs op aanvraag
2010158.348 kmClimate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2010 |
| APK | 15 november 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 72.256 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
VERKOCHT.
De auto is compleet met beide originele sleutels. Ook alle boekjes zijn aanwezig bij de auto. Onderhouds historie ook aanwezig.
Wij leveren deze auto af met een nieuwe APK keuring. Er worden bij ons GEEN rijklaar of afleverkosten gerekend. Aanvullende Bovag garantie in overleg mogelijk.
Heeft u interesse of vragen over deze Lexus ? Neem dan vrijblijvend contact met ons op via telefoon email of whatsapp 0650551165. Wilt u deze auto komen bekijken en eventueel een proefrit maken? Ook dit is mogelijk,de koffie staat voor u klaar.
Uw huidige auto inruilen ? Vraag ons naar de mogelijkheden.
Wij doen ons best om alle auto’s zo goed mogelijk te fotograferen en te omschrijven zodat u de juiste informatie over het betreffende voertuig kunt bekijken. Desondanks kan het voorkomen dat in sommige gevallen geimporteerde autos de omschrijving en opties afwijken van de werkelijkheid, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. U bent van harte welkom bij ons!
Ma tm vr 08:00 tot 18:00 uur Za van 09:00 tot 13:00 uur
Gve autobedrijf v.o.f Slijpkruikweg 23 6712 DH ede 0318-618380 0650551165
Info@gveautobedrijf.nl www.gveautobedrijf.nl
RDW erkend Bovag aangesloten
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.456 cc |
| Max. vermogen | 218 kW (297 pk) |
| Max. koppel | 368 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.850 x 1.820 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.355 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 330 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 855 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 180 g/km |
| Energielabel | C |



