
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SAAB 9-3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000 en is nu 25 jaar en 11 maanden oud. In juni 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 154 pk benzinemotor. De SAAB heeft een topsnelheid van 210 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,4 l/100 km. De 9-3 is 373 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SAAB |
| Model | 9-3 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 11.992 |
| Datum eerste toelating | 15 juni 2000 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 juni 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2025 |
| APK melddatum | 2 september 2024 |
| APK vervaldatum | 2 september 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 cc |
| Max. vermogen | 113 kW / 154 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.385 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Voorasdruk | 1.045 kg |
| Achterasdruk | 875 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Wielbasis | 2.610 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/60VR15 Prijzen |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Maximum vermogen | 113 kW / 154 pk |
| Maximum koppel | 219 Nm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 295 - 378 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




