
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze JEEP GRAND CHEROKEE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011 en is nu 14 jaar en 10 maanden oud. In juli 2011 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 79.990 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 286 pk benzinemotor. De JEEP heeft een topsnelheid van 206 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 11,4 l/100 km. De GRAND CHEROKEE is 150 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 266 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Castricum met een kilometerstand van 195.429 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | JEEP |
| Model | GRAND CHEROKEE |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 28.790 |
| Nieuwprijs | € 79.990 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 20 juli 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 juli 2011 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 december 2025 |
| APK melddatum | 16 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 19 februari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat a. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3604 cc |
| Max. vermogen | 210 kW / 286 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 265 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.363 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.949 kg |
| Voorasdruk | 1.452 kg |
| Achterasdruk | 1.679 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.268 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.920 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 265/50R20 Prijzen |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Maximum vermogen | 210 kW / 286 pk |
| Maximum koppel | 347 Nm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Kogeldruk | 113 kg |
| Dakbelasting | 68 kg |
| Inhoud bagageruimte | 780 - 1555 l |
| Inhoud brandstoftank | 94 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


