Jaguar S-type 4.2 V8 R S/C
- 2003
- 162.440km
- Benzine
- 291kW (396pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze JAGUAR CARS JAGUAR S-TYPE 2.5 V6 EXECUTIVE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002 en is nu 23 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 200 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De JAGUAR CARS heeft een topsnelheid van 225 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 10,3 l/100 km. De JAGUAR S-TYPE 2.5 V6 EXECUTIVE is 690 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 89 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | JAGUAR CARS |
| Model | JAGUAR S-TYPE 2.5 V6 EXECUTIVE |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 14.433 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 19 juli 2002 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 juli 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 juli 2024 |
| APK melddatum | 27 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 27 augustus 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. randprofiel in kofferruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | JB |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2497 cc |
| Max. vermogen | 147 kW / 200 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 14,5 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 10,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 249 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.515 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.180 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.861 mm |
| Breedte | 2.060 mm |
| Hoogte | 1.448 mm |
| Wielbasis | 2.910 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55ZR16 Prijzen |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Maximum vermogen | 150 kW / 201 pk |
| Maximum koppel | 250 Nm |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 370 - 810 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



