
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW 1ER REIHE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 20 jaar en 8 maanden oud. In april 2012 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 129 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De 1ER REIHE is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 313 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Groningen met een kilometerstand van 237.578 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | 1ER REIHE |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 7.479 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 2 september 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 3 april 2012 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 mei 2026 |
| APK melddatum | 7 april 2026 |
| APK vervaldatum | 8 april 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N46B20B |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 95 kW / 129 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 188 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.235 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.760 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Lengte | 4.227 mm |
| Breedte | 1.751 mm |
| Hoogte | 1.430 mm |
| Wielbasis | 2.660 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 95 kW / 129 pk |
| Maximum koppel | 180 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 330 - 1150 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



