
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLVO V50 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 17 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 39.044 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 136 pk dieselmotor. De VOLVO heeft een topsnelheid van 205 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,0 l/100 km. De V50 is 74 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 120 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model | V50 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 9.747 |
| Nieuwprijs | € 39.044 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 4 juli 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 juli 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 maart 2026 |
| APK melddatum | 2 september 2025 |
| APK vervaldatum | 27 september 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | D4204T |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Max. vermogen | 100 kW / 136 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 153 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.368 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Maximum vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Maximum koppel | 340 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 417 - 1307 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


