
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ 300 TE U9 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1986 en is nu 39 jaar en 5 maanden oud. In november 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 179 pk benzinemotor. De 300 TE U9 is 209 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 300 TE U9 |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 5 december 1986 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 november 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 31 oktober 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 13 september 2015 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord in motorruimte |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 103983 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2962 cc |
| Max. vermogen | 132 kW / 179 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.462 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.090 kg |
| Voorasdruk | 890 kg |
| Achterasdruk | 1.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 731 kg |
| Wielbasis | 2.800 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65VR15 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 132 kW / 180 pk |
| Maximum koppel | 255 Nm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 - 1770 l |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.