
Jeep Patriot
19Ondanks dat het nog geen twee jaar geleden is dat de eerste Jeep Patriot zijn banden op het...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze JEEP PATRIOT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 15 jaar en 10 maanden oud. In januari 2014 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 42.123 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 170 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De JEEP heeft een topsnelheid van 185 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,1 l/100 km. De PATRIOT is 1.062 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | JEEP |
| Model | PATRIOT |
| Kleur | bruin |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 11.594 |
| Nieuwprijs | € 42.123 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 juli 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 januari 2014 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 juli 2023 |
| APK melddatum | 24 april 2025 |
| APK vervaldatum | 13 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2359 cc |
| Max. vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 11,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 210 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.500 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.010 kg |
| Voorasdruk | 1.080 kg |
| Achterasdruk | 1.040 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Lengte | 4.408 mm |
| Breedte | 1.785 mm |
| Hoogte | 1.667 mm |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Maximum vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Maximum koppel | 220 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Inhoud bagageruimte | 334 - 1277 l |
| Inhoud brandstoftank | 51 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

