
Nissan 350Z Roadster (2008)
8Had de BMW Z4 (en eerder een Z3 en mazda MX5) en deze beviel top! We schreven er echter in...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze NISSAN 350Z is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 17 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 300 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De NISSAN heeft een topsnelheid van 250 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,0 l/100 km. De 350Z is 181 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Culemborg met een kilometerstand van 143.000 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | 350Z |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 15.978 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 23 juli 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 juli 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 december 2025 |
| APK melddatum | 10 maart 2025 |
| APK vervaldatum | 8 april 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord in motorruimte |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | VQ35 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3498 cc |
| Max. vermogen | 221 kW / 300 pk |
| Geluidsniveau stationair | 91 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 17,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 9,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 12,0 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 288 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.605 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.820 kg |
| Lengte | 4.315 mm |
| Breedte | 1.815 mm |
| Hoogte | 1.325 mm |
| Wielbasis | 2.650 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 245/45R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 s |
| Maximum vermogen | 230 kW / 313 pk |
| Maximum koppel | 358 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Inhoud bagageruimte | 130 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.