
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan 350Z
Roadster 3.5 V6 Origineel Nederlands geleverd !
€ 16.9502008143.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 23 juli 2008 |
| APK | 8 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Nissan 350Z Roadster Cabrio | Origineel Nederlands geleverd | Perfect onderhouden
Bent u op zoek naar een sportieve cabriolet met karakter, een krachtige motor en een tijdloos design? Dan is deze prachtige Nissan 350Z Roadster absoluut een bezichtiging waard.
Deze origineel Nederlands geleverde Nissan 350Z Cabrio verkeert zowel technisch als optisch in zeer goede staat en is door de jaren heen met veel zorg onderhouden. De auto is volledig origineel uitgevoerd, wat hem extra aantrekkelijk maakt voor de liefhebber die waarde hecht aan authenticiteit.
Afgelopen jaar is de auto voorzien van een modern Pioneer audiosysteem met Apple CarPlay, waardoor u geniet van hedendaags gebruiksgemak zonder afbreuk te doen aan het karakter van deze bijzondere sportwagen.
De krachtige motor, het achterwielaangedreven onderstel en de lage zitpositie zorgen voor een pure rijbeleving die steeds zeldzamer wordt. Open rijden, een heerlijke soundtrack en uitstekende prestaties maken iedere rit tot een belevenis.
Bijzonderheden:
Origineel Nederlands geleverde auto
Volledig origineel uitgevoerd
Perfect onderhouden
Pioneer multimedia systeem met Apple CarPlay
Zowel interieur als exterieur in zeer nette staat
Technisch volledig in orde
Aflevering inclusief onderhoudsbeurt
Aflevering met nieuwe APK
Een prachtige en steeds geliefder wordende sportcabrio voor de echte liefhebber. Een auto die niet alleen veel rijplezier biedt, maar ook steeds meer wordt gewaardeerd als moderne klassieker.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Koplampreiniging
Overig
- Airbag hoofd achter
Meer informatie
Wielbasis: 265 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
Een zeer uitgebreide fotoreportage staat op onze website www.carazon.nl.
Wij zijn alleen op afspraak speciaal voor u open.
Wilt u bovenstaande auto komen bekijken, bel ons dan op 06-51593849, wij ontvangen u graag in onze showroom te Culemborg.
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties, deze zijn derhalve onder voorbehoud.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.498 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.315 x 1.815 x 1.330 mm |
| gewicht | 1.605 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.820 kg |
| Inhoud bagageruimte | 235 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 s |
| Actieradius | 666 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 16,9 l/100km (1 op 5,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12,0 l/100km (1 op 8,3) |
| CO2-uitstoot | 288 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Carazon
Erasmusweg 44104 AK Culemborg




























