
Rover 216 Cabriolet (1993)
8Nadat mijn oertwingo (1993) heel snel verkocht was, was er een leegte in de garage. Daar...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze ROVER 216 CABRIOLET is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1996 en is nu 29 jaar en 10 maanden oud. In november 2021 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 122 pk benzinemotor. De ROVER heeft een topsnelheid van 193 km/h De 216 CABRIOLET is 487 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 344 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | ROVER |
| Model | 216 CABRIOLET |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.186 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 1996 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 november 2021 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 januari 2025 |
| APK melddatum | 6 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 6 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | D16A8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1590 cc |
| Max. vermogen | 90 kW / 122 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.112 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.630 kg |
| Voorasdruk | 860 kg |
| Achterasdruk | 790 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.550 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/55VR15 Prijzen |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Maximum vermogen | 90 kW / 122 pk |
| Maximum koppel | 138 Nm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 300 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
