
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW X1 XDRIVE 18D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011 en is nu 15 jaar en 2 maanden oud. In maart 2015 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 500 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 136 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De BMW heeft een topsnelheid van 200 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,2 l/100 km. De X1 XDRIVE 18D is 4.105 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 296 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Beesd met een kilometerstand van 210.318 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | X1 XDRIVE 18D |
| Kleur | bruin |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 500 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 24 maart 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 5 maart 2015 |
| Datum laatste tenaamstelling | 5 maart 2015 |
| APK melddatum | 11 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 24 maart 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N47D20C |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,4 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 164 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.53 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.550 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.140 kg |
| Voorasdruk | 1.010 kg |
| Achterasdruk | 1.170 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.454 mm |
| Breedte | 1.798 mm |
| Hoogte | 1.545 mm |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/50R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Maximum vermogen | 105 kW / 143 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 420 - 1350 l |
| Inhoud brandstoftank | 61 l |
| Segment | L |
In 2009 kwam de eerste generatie BMW X1 op de markt. Toen was dit model nog een echte cross-over: een hatchback met de karakteristieken van een SUV. Daardoor heb je wél een hogere zit, maar behoud je de wendbaarheid van een compacte auto. Zijn goede wegligging en brede aanbod aan motorisaties maken het voor veel mensen een interessante occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


