
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ E 280 CDI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 20 jaar en 4 maanden oud. In april 2006 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 190 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 238 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,2 l/100 km. De E 280 CDI is 290 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 89 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 280 CDI |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 20.378 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 3 januari 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 april 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 augustus 2025 |
| APK melddatum | 26 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 26 augustus 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Max. vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 191 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.8 mg/km |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.620 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.220 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.850 mm |
| Breedte | 1.830 mm |
| Hoogte | 1.470 mm |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 245/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Maximum vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Maximum koppel | 440 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 84 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 540 - 540 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




