
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 20 jaar en 4 maanden oud. In januari 2006 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 224 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 246 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,6 l/100 km. De CLS 320 CDI is 225 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Tiel met een kilometerstand van 195.930 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CLS 320 CDI |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 25.649 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 10 januari 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 januari 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 18 oktober 2025 |
| APK melddatum | 29 april 2025 |
| APK vervaldatum | 27 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 642920 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Max. vermogen | 165 kW / 224 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 202 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.715 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.280 kg |
| Lengte | 4.920 mm |
| Breedte | 1.880 mm |
| Hoogte | 1.410 mm |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 245/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 246 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,0 s |
| Maximum vermogen | 165 kW / 224 pk |
| Maximum koppel | 510 Nm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 505 - 505 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
