
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PORSCHE PANAMERA 4S is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 161.014 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 420 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De PORSCHE heeft een topsnelheid van 286 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,9 l/100 km. De PANAMERA 4S is 51 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 307 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PORSCHE |
| Model | PANAMERA 4S |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch, 7 versnellingen |
| BPM | € 15.689 |
| Nieuwprijs | € 161.014 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 26 juli 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 juli 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 april 2026 |
| APK melddatum | 6 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 1 april 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. onder voorzitting |
| Aantal eigenaren | 5 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CWD |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2997 cc |
| Max. vermogen | 309 kW / 420 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 12,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 208 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.002 mg/km |
| Roetfilter | n.v.t. |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Energielabel | C |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.845 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.450 kg |
| Voorasdruk | 1.210 kg |
| Achterasdruk | 1.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 5.015 mm |
| Breedte | 1.931 mm |
| Hoogte | 1.418 mm |
| Wielbasis | 2.920 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 275/45R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 286 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,8 s |
| Maximum vermogen | 309 kW / 420 pk |
| Maximum koppel | 520 Nm |
| Draaicirkel | 12,0 m |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1263 l |
| Inhoud brandstoftank | 100 l |
| Segment | F |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


