
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PORSCHE CAYMAN S is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 16 jaar en 2 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 104.296 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 320 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De PORSCHE heeft een topsnelheid van 275 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,4 l/100 km. De CAYMAN S is 5 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 76 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYMAN S |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 24.606 |
| Nieuwprijs | € 104.296 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 18 maart 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 maart 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 mei 2026 |
| APK melddatum | 13 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 13 augustus 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | MA121C |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3436 cc |
| Max. vermogen | 235 kW / 320 pk |
| Geluidsniveau stationair | 96 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 14,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 221 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.350 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.675 kg |
| Lengte | 4.347 mm |
| Breedte | 1.801 mm |
| Hoogte | 1.306 mm |
| Wielbasis | 2.420 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 265/40R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 275 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,1 s |
| Maximum vermogen | 235 kW / 320 pk |
| Maximum koppel | 370 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Dakbelasting | 60 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 410 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Segment | H |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

