Renault Clio Estate 1.2 TCE Dynamique | Nette auto|
- 2009
- 186.768km
- Benzine
- 74kW (101pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT CLIO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 15 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 19.865 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 101 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De RENAULT heeft een topsnelheid van 184 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,5 l/100 km. De CLIO is 22 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 335 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Rijssen met een kilometerstand van 140.383 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | CLIO |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.181 |
| Nieuwprijs | € 19.865 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 9 juli 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 9 juli 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 mei 2026 |
| APK melddatum | 1 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 1 mei 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. in kofferruimte by reservewiel |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | D4F H7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Max. vermogen | 74 kW / 101 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,3 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 129 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 14% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.095 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.608 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 535 kg |
| Lengte | 4.233 mm |
| Breedte | 1.719 mm |
| Hoogte | 1.518 mm |
| Wielbasis | 2.580 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/50R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Maximum vermogen | 74 kW / 100 pk |
| Maximum koppel | 145 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 439 - 1277 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



