
Toyota Avensis 2.2 D-4D D-CAT Executive (2008)
2De Toyota Avensis loopt al weer sinds 2003 mee, maar dat wil niet zeggen dat de techniek aan...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze TOYOTA AVENSIS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 31.340 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 147 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De TOYOTA heeft een topsnelheid van 205 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,2 l/100 km. De AVENSIS is 51 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 337 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | AVENSIS |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 7.511 |
| Nieuwprijs | € 31.340 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 23 juni 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 juni 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 april 2026 |
| APK melddatum | 31 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 28 april 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 6 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 1AZ-FSE |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 108 kW / 147 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 12,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 221 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.335 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.895 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Lengte | 4.725 mm |
| Breedte | 1.760 mm |
| Hoogte | 1.480 mm |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Maximum vermogen | 108 kW / 147 pk |
| Maximum koppel | 196 Nm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 90 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 520 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.