
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN PASSAT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003 en is nu 23 jaar en 1 maanden oud. In september 2014 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 131 pk dieselmotor. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 196 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,7 l/100 km. De PASSAT is 78 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 113 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | PASSAT |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 8.930 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 29 april 2003 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 september 2014 |
| Datum laatste tenaamstelling | 14 maart 2026 |
| APK melddatum | 28 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 22 september 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | AWX |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1896 cc |
| Max. vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,7 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 156 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.423 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.030 kg |
| Voorasdruk | 1.050 kg |
| Achterasdruk | 1.040 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Wielbasis | 2.690 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Maximum vermogen | 96 kW / 130 pk |
| Maximum koppel | 310 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1600 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

